HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Teknolojiyi doğru kullanarak profesyonel ekibiyle en yenilikçi projelere imza atmak için 2012 yılında temelleri atılan SARISOY İNŞAAT sektörün lokomotifi olmaya devam ediyor. Şirket kurulduğu günden bu yana yaptığı projelerle devamlı bir büyüme gerçekleştirerek yurt içinde ve yurt dışında saygın, güçlü ve güvenilir firmalar arasında yerini aldı.

Şirketimiz, profesyonel ekip ve yüksek kalite anlayışı ile proje aşamasından başlayarak büyük projeler, plazalar, endüstriyel tesisler, anahtar teslim yapılar, işyerleri, ofisler, otel inşaatları, konut projeleri, arge çalışmaları, mimari tasarımları ile sektörde aranan bir markadır. SARISOY İNŞAAT, hayatın temellerini atarken hazırladığı tüm projelerde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. 

Kurucumuz İnşaat Mühendisi İbrahim Fırat Sarısoy’un amacı, insanları hayallerine kavuşturarak hayatlarının temellerini atmaktı. Bu amaç için var gücüyle çalışan  SARISOY “sektörde kalite” den vazgeçmeden her yeni gün daha da büyüyerek sayısız projeye ruh katmıştır. Firma, eğitimli teknik ve idari kadrosu ve müşterilerin yüzündeki tebessümle yurtiçi ve yurt dışında sıradışı prestijli projelere imza atmaktadır

Sağlam kadroyla güvenle inşa ediyoruz